Скрытый флеш

Українські шаблістки – бронзові призерки чемпіонату світу

17:10 | 21 июля 2014

На світовій першості в Казані наша жіноча збірна з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Ольги Жовнір виборюють «бронзу» у командному виступі.

Олімпійський день крокує Сумщиною

15:10 | 21 июля 2014

«Олімпійський день» з «Веселими стартами» та «Кубком дружби» відбувся в селищі Липова Долина, що на Сумщині.

Вірменія приймає найсильніших лучників Європи

13:40 | 21 июля 2014

З 21 по 26 липня у вірменському місті Ечміадзін відбудеться європейська першість із стрільби з лука.

Сергій Бубка: «Вирішуємо проблеми з житлом в Києві для спортсменів і тренерів зі сходу України»

11:10 | 21 июля 2014

Національний олімпійський комітет персонально опікується провідними спортсменами та тренерами зі східної частини України, сприяючи у вирішенні нагальних проблем, зокрема в забезпеченні сприятливих соціально-побутових умов.

Львівщина відзначає 100-річчя першого ватерпольного матчу

09:55 | 21 июля 2014

Львів є містом, де відбувалося чимало історичних спортивних подій. Згідно досліджень істориків спорту та журналістів 26 липня 1914 року у Львові відбувся і показ нової гри з м’ячем на воді – матч з водного поло.

Яна Шемякіна – бронзова призерка світової першості з фехтування!

19:25 | 20 июля 2014

Наша олімпійська чемпіонка з фехтування на шпагах Яна Шемякіна виборює звання бронзової призерки чемпіонату світу з фехтування на шпагах.

Ольга Харлан – чемпіонка світу!

23:10 | 18 июля 2014

Олімпійська чемпіонка та призерка, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу і Європи, лідер світового рейтингу фехтування на шаблях Ольга Харлан вдруге в своїй кар’єрі виборює золоту медаль світової першості в особистій першості.