З метою поширення ідей олімпізму серед військовослужбовців в рамках місяця здорового способу життя у центрі культури й дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проведено спортивно-пізнавальний захід за участю безпосередніх учасників олімпійського руху.
На зустрічі були присутні слухачі факультету керівних кадрів, курсанти академії, керівники підрозділів фізичної підготовки регіональних управлінь та прикордонних загонів, які прибули до Хмельницького на період проведення чемпіонатів Державної прикордонної служби України з рукопашного бою і гирьового спорту.
З ними спілкувалися:
начальник Спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк;
перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віктор Флентін;
волонтер XXІІІ зимових Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з гірськолижного спорту Дмитро Мицак;
учасник Олімпійських ігор 1996 року в Атланті, заслужений майстер спорту з веслування на байдарках та каное, чемпіон світу 2003 року, багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи 1994-2003р.р., старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки факультету охорони та захисту державного кордону Олексій Слівінський.
Дмитро Мицак поділився своїми враженнями від організації зимових Ігор в Пхьончхані та вказав на підсумки виступів на них членів збірної команди України в кожному виді спорту. Начальник фізичної підготовки і спорту Луцького прикордонного загону капітан Богдан Мандрикін доповів присутнім про організацію роботи з шкільною молоддю в Луцькому прикордонному загоні.
Віктор Флентін розповів про роль прикордонників у становленні і розвитку спорту на Поділлі в 1920-1930,1990-2018 роках та найвагоміші здобутки олімпійців Хмельниччини з 1972 року по теперішній час, а також вручив диплом і кубок відділення НОК України представнику Національної академії ДПСУ за перемогу в обласному конкурсі-огляді серед вищих навчальних закладів.
Микола Подоляк нагородив кращих тренерів та спортсменів – прикордонників грамотами Міністра внутрішніх справ України.
Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись з одним із символів олімпійського руху-факелом естафети олімпійського вогню, що пройшла дорогами Хмельниччини у 1980році.