Олимпийские игры

Відзначено переможців «Динаміади-2016»

14:56 | 21 октября 2016

В олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з практичної стрільби та рукопашного бою і закриття комплексних змагань з неолімпійських видів спорту за програмою «Динаміада-2016», що проводиться за підтримки Національного олімпійського комітету, серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України.

Юрій Чебан побував у Чернігові

14:11 | 21 октября 2016

З метою популяризації спорту та для стимулювання дітей для занять їм, Чернігів відвідав дворазовий Олімпійський чемпіон, бронзовий призер Ігор з веслування на каное Юрій Чебан зі своїм першим тренером, мамою Людмилою Чебан.

«Кубок Слобожанщини» виграли представники Сумщини

13:11 | 21 октября 2016

Днями на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету пройшов Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки «Кубок Слобожанщини».

Чернігівський осередок НОК підбив підсумки роботи

12:12 | 21 октября 2016

18 жовтня відбулося засідання Виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області.

У Мінську представлено новий логотип ЄОК

10:11 | 21 октября 2016

Напередодні відкриття 45-ї Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів в Мінську презентовано новий логотип організації.

«Кубок пам’яті героїв АТО» з футболу провели серед студентів

14:41 | 20 октября 2016

Днями в Черкасах відбулися змагання з футболу серед вищих навчальних закладі, технікумів та професійних навчальних закладів міста «Кубок пам’яті героїв АТО».

Суперлига: На подачу, мастера летающего мяча!

12:56 | 20 октября 2016 Завтра стартует 26-й по счету чемпионат Украины среди командсуперлиги.

Черговий випуск програми «Вперед, на Олімп!» в ефірі

11:11 | 20 октября 2016

В суботу, 22 жовтня, в ефірі телеканалу «Ера» за підтримки Національного олімпійського комітету України вийде новий випуск програми «Вперед, на Олімп!».

Сергій Куліш найкращий спортсмен вересня на Черкащині

Кращим спортсменом Черкащини у вересні став срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш, який на чемпіонаті України з кульової стрільби посів два перших місця у вправах ГП-6, МГ-6 та третє місце у вправі МГ-9.