Олимпийские игры

Олімпійська родина вітає з Днем народження Ніну Уманець!

00:11 | 01 мая 2018

Сьогодні свій День народження святкує срібна призерка Олімпійських ігор з академічного веслування, член Виконкому Національного олімпійського комітету України Ніна Уманець.

Сергій Бубка побажав успіху юним спортсменам на Всесвітній Гімназіаді

12:11 | 30 апреля 2018

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка взяв участь в урочистій церемонії проводів збірної України на 17-у Всесвітню літню Гімназіаду, що з 2 по 9 травня відбудеться в м. Марракеші (Марокко).

Українські грації успішно виступили на етапі Кубка світу в Баку

23:11 | 29 апреля 2018

4 нагороди – такий здобуток збірної України з художньої гімнастики на останньому етапі Кубка світу цього сезону, що відбувся в азербайджанському Баку.

Олімпійська родина вітає з Днем народження!

00:11 | 29 апреля 2018

Сьогодні свій День народження святкують члени Національного олімпійського комітету України Георгій Джангірян та Даніль Амірханов.

Єлизавета Каланіна виборола «бронзу» чемпіонату Європи з дзюдо

21:41 | 28 апреля 2018

В останній змагальний день чемпіонату Європи з дзюдо в Тель-Авіві бронзову медаль у категорії понад 78 кг здобула Єлизавета Каланіна, перемігши у поєдинку за третє місце іншу українку Галину Тарасову. Таким чином, Єлизавета Каланіна виборола першу у своїй кар’єрі дорослу нагороду чемпіонатів Європи.

У Черкасах зустріли чемпіонку Європи з боксу серед молоді

15:41 | 27 апреля 2018

26 квітня до Черкас повернулася чемпіонка Європи з боксу серед молоді Кароліна Махно та її тренер Андрій Мальований. Нагадаємо, спортсменка брала участь у чемпіонаті Європи з боксу в Італії, де і виборола перемогу.

У Черкасах відбувся всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті Героїв Чорнобиля

14:41 | 27 апреля 2018

Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті Героїв Чорнобиля вже втретє відбувся в Черкасах. Його ініціатором та організатором виступає Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Програма «Олімпійські історії» руйнує шаблони

13:41 | 27 апреля 2018

Вже завтра, 28 квітня, на «5 каналі» за підтримки Національного олімпійського комітету України вийде новий випуск програми «Олімпійські історії».

На Рівненщині визначили учасників всеукраїнського фіналу «Олімпійського лелеченяти»

13:26 | 27 апреля 2018

Вже дев’ять років поспіль під егідою Національного олімпійського комітету України в Рівненській області проводиться всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який передбачає проведення шкільних, районних, міських, обласних та всеукраїнського етапів. Не став винятком і 2018 рік. Так, нещодавно в навчально-виховному комплексі Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа №26 м. Рівного зустрілися 12 найсильніших команд області, щоб поборотися за путівку на фінал заходу.

Визначено найспортивнішу сім’ю Сумщини

13:11 | 27 апреля 2018

Днями в спортивному комплексі «Авангард» за співпраці відділення НОК України в Сумській області з комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пройшли фінальні змагання обласного етапу «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де було визначено найспортивнішу сім"ю Сумської області.