Олимпийские игры

Ольга Харлан: «Поразки роблять нас сильнішими»

19:55 | 27 июня 2015

Наша чемпіонка перших в історії Європейських ігор з фехтування на шаблях Ольга Харлан прокоментувала свій виступ на престижному форумі:

Яків Хаммо – бронзовий призер Ігор в Баку

19:40 | 27 июня 2015

У ваговій категорії понад 100кг у дзюдо на I Європейських іграх в Баку Яків Хаммо виборює бронзову нагороду.

ЕИ 2015 Баку: Саблистки празднуют победу

Золотую награду завоевала сборная команду Украины по фехтованию на саблях среди женщин на 1 Европейских Играх в Баку.

Світлана Ярьомка приносить Україні 44-у медаль Євроігор

19:10 | 27 июня 2015

У передостанній змагальний день на I Європейських іграх в Баку завершуються індивідуальний турнір у представників дзюдо.

Українські шаблістки – чемпіонки Євроігор-2015!

18:55 | 27 июня 2015

Блискучий результат демонструють наші дівчата у фехтуванні на шаблях на перших в історії Європейських іграх.

Геворг Манукян - срібний призер Європейських ігор 2015

18:25 | 27 июня 2015

Фінальний двобій вагової категорії до 91 кг так і не відбувся. Причиною чого стала травма Геворга Манукяна, яка й завадила нашому боксеру виступити у вирішальному двобої боксерського турніру Європейських ігор 2015.

Геворг Манукян: «Фінальний поєдинок міг привести до більш важких наслідків»

18:10 | 27 июня 2015

Срібний призер перших в історії Європейських ігор з боксу Геворг Манукян (91 кг) розповів прес-службі НОК України, чому не зміг вийти у ринг на фінальний поєдинок та про пріоритети на майбутнє.

Марина Колесникова посідає 4 місце у плаванні

16:25 | 27 июня 2015

Єдина представниця у сьогоднішньому плавальному фіналі на I Європейських іграх стала новоспечена призерка цих змагань Марина Колесникова, яка зуміла піднятись на третю сходинку п’єдесталу на 200-метрівці на спині.

Геворг Манукян за станом здоров’я не зможе провести фінальний бій, але приносить Україні «срібло»

15:25 | 27 июня 2015

Боксер Геворг Манукян не зможе провести фінальний бій Європейських ігор у важкій вазі (91кг) через незадовільний стан здоров’я. Разом з тим, він приносить Україні срібну нагороду.