Олимпийские игры

Личные выступления в настольном теннисе на 1-х европейских Играх-2015

14:26 | 17 июня 2015 17 июня, второй круг, 32 спортсмена №6 Ovtcharov Dimitrij, Германия - №84 Procopcov Dmitrij, Чехия №23 Gardos Robert - №69 Tokic Bojan, Словения №47 Шибаев Александр, Россия - №77 Gerell Par, Швеция №10 Freitas Marcos, Португалия - (арх.

Олег Омельчук та Павло Коростильов – у фіналі змагань з кульової стрільби

12:56 | 17 июня 2015

У боротьбу за нагороди I Європейських ігор у змаганнях з кульової стрільби з пневматичного пістолету з дистанції 10м вступили чоловіки.

Боксери Ярослав Самофалов та Геворг Манукян стартують з перемог

12:41 | 17 июня 2015

В азербайджанській столиці у боротьбу за нагороди І Європейських ігор вступили й представники боксу.

Вільник Валерій Андрійцев боротиметься за «бронзу»

12:11 | 17 июня 2015

Срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев вийшов у «бронзовий» фінал І Європейських ігор.

Більше 7 кілограм медалей привезли до України синхроністки

11:41 | 17 июня 2015

До Києва повернулись призерки I Європейських іграх з синхронного плавання, які здобули бронзові нагороди у дуеті, команді та довільній програмі.

Самофалов яскраво дебютує на Європейських іграх 2015

11:25 | 17 июня 2015

Впевнену перемогу на Європейських іграх здобув лідер збірної України у ваговій категорії до 69 кг - Ярослав САМОФАЛОВ.

Олена Костевич: «Перемоги не бувають постійними»

10:41 | 17 июня 2015

За крок від п’єдесталу пошани на I Європейських іграх в Баку зупинилась наша Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич у стрільбі з пневматичного пістолету з дистанції 10м.

Наші лучники у чвертьфіналах командних змагань

10:26 | 17 июня 2015

Після вчорашньої перемоги 6:2 наших лучників Віктора Рубана, Маркіяна Івашка, Георгія Іваницького в 1/8 фіналу у командних змаганнях на I Європейських іграх над представниками Словенії, естафету перейняли і дівчата.

Наші представниці спортивної акробатики вийшли у фінал змагань з балансу

09:56 | 17 июня 2015

В Баку свої виступи розпочали представники спортивної акробатики, у який сьогодні відбувають кваліфікаційні раунди змагань з балансу та динаміки.