I Європейські ігри. Нагороди знайшли «пляжників»

02:25 | 22 июня 2015

В Баку підійшли до завершення змагання серед «пляжних» волейболістів. Отже, п’єдестали пошани і у жінок, і у чоловіків сформовані!

У фіналі чоловічого турніру в неділю зустрілися команди, які з самого початку вважалися одними з фаворитів, – латвійський дует Мартіньш Плавіньш і Харальдз Регза проти російської пари Дмитрій Барсук / Ярослав Кошкарьов.

Латвійці виявилися сильнішими, вигравши за підсумками трьох сетів – 2:1 (21:16, 18:21, 15:10). Мартіньш Плавіньш три роки тому став бронзовим призером Олімпійських ігор у Лондоні (щоправда, тоді він виступав в парі з іншим гравцем), і ось тепер додав до своєї колекції золото I Європейських ігор.

Третю сходинку п’єдесталу посіли чеські пляжні волейболісти Премісл Кубала та Ян Хадрава. У матчі за бронзу вони перемогли швейцарський дует Кісслінг/Штрассер – 2:0 (21:17, 21:15).

Вирішальні матчі в змаганнях жінок відбулися напередодні в суботу. Перше місце посіла пара зі Швейцарії – Ніколь Ейхольцер і Ніна Бетшарт. В битві за золото вона здолала австрійський дует Лєна Марія Плесютшніг / Катаріна Шутценхофер з рахунком 2:1 (21:16, 14:21, 15:13).

Третіми стали литовки Єва Думбаускайте і Моніка Повілайтіте, які обіграли італійок Джомбіні/Тоті – 2:0 (21:19, 21:19).