«Хімік » зіграв внічию з « Фенербахче»

00:25 | 27 октября 2013

«Хімік» зіграв внічию з переможцем Ліги чемпіонів 2012 турецьким «Фенербахче» у першому з двох контрольних матчів, намічених у Стамбулі з цією командою - 2:2. За домовленістю було зіграно чотири партії – 28:26, 19:25, 25:23, 17:25 . У першій партії наші волейболістки мали два сетболи - 24:23, 25:24, але останнє слово залишилося за турецькою командою.

На початку першої партії мінімальну перевагу отримав «Хімік» 3:2 після атаки Ольги Савенчук. Але потім у трьох розстановках волейболістки «Фенербахче» відірвалися на п"ять очок - 10:5 . Українки допустили ряд помилок в атаці і прийомі, туркені на цьому відрізку зіграли надійно. Але потім прийшла черга наздоганяти підопічним відомого італійського тренера Марсело Аббонданци (минулого сезону він працював у «Рабіті» і вивів команду у фінал Ліги чемпіонів). За рахунку 10:13 на подачу вийшла Надія Кодола, а закінчила за рахунку 14:13, зробивши на цьому відрізку два ейси. «Фенер» відразу ж наздогнав, але наша команда відновила статус-кво і домоглася переваги три очки - 22:19 після блоку у виконанні Анастасії Гарелік. Але суперник набрав три очки поспіль - 22:22, а в напруженій кінцівці був більш вдалим. 28:26 - на користь господарок .

Друга партія - без перепадів. Після стартового рівності - 3:3, 6:6. Але завдяки грі на блоці, а також ефективним діям Ірини Трушкіної (два блоки) та Надія Кодоли, що набрали на двох п"ять очок «Хімік» заробив відрив «+6 » - 14:8. І втримав його - 18:11, 21:15, 24:18 (ейс Олени Новгородченко). Крапку поставила Трушкіна. Зазначимо, що успішно увійшла в гру в цій партії Катерина Кальченко - три реалізованих атаки з трьох на фініші партії.

У третьому сеті більш рівна боротьба . До першої перерви лідирував «Фенербахче» - 8:5, але зусиллями Кодоли і Новгородченко стартовий паритет був відновлений - 9:9. Рівність на майданчику зберігалося аж до самого фінішу - 22:22 після атаки Анастасії Гарелік. Але вдалі дії Онур Басаран (блок плюс атака ) дозволили супернику зробити вирішальний міні-відрив. 2:1 - у матчі.

У четвертій партії також 8:5, але вже на користь «Хіміка». До другого перерви аналогічна перевага - 16:13. Але далі без шансів для «Фенербахче». Туркені не змогли зупинити атакуючий порив Надії Кодоли - п"ять чітких ударів з п"яти, плюс вдала гра в захисних побудовах і маємо « +8 ». 25:17 . Разом - бойова нічия 2:2.

Сьогодні друга гра в Стамбулі. Початок розминки в 17.00.

«Фенербахче» - «Хімік» - 2:2 ( 28:26, 19:25, 25:23, 17:25)

«Фенербахче» : Ердем, Токатліоглу (к), Онер, Онур Басаран, Гавлічкова, Бауер; Далбебер (л), Нілай, Сороглу.

«Хімік»: Трушкина, Гарелік, Первухіна, Новгородченко (к), Кодола, Савенчук; Степанчук (л), Кальченко, Хилюк, Захожа.

Тривалість матчу: 100 хв. (27+25+26+22 ).