Турнір до Дня Незалежності України. День третій

03:56 | 25 августа 2015

У Харкові завершився товариський турнір до Дня Незалежності, в якому брали участь чотири клуби Суперліги і чотири колективи вищої ліги.

В обох номінаціях перемога дісталася харківським командам. Зокрема, «Локомотив» не зазнав поразок по ходу усіх трьох днів і виграв головний приз змагань серед команд елітного дивізіону. Класичне харківське дербі між «Локомотивом» та «Юракадемією» стало окрасою заключного дня, втім, залізничники довели свій високий клас, вигравши з рахунком 3:0.

Юристи розташувалися на другому місці. А от в боротьбі за третю позицію в понеділок в очному протистоянні з"ясовували стосунки сумський «Хімпром-СумДУ» та «Фаворит» з міста Лубни. Підопічні Миколи Пасажина виграли всі три партії і завоювали бронзу.

Серед квартету клубів вищої ліги друга команда «Локомотиву» — «Локо-ХДУФК-1», очолювана Анатолієм Янущиком, — також обіграла своїх конкурентів без втрати очок і завершила турнір на першому місці. Виграла свій заключний матч на турнірі і команда «Хімпром-СумДУ-2». З рахунком 3:0 сумчани переграли «Бахмут» з Артемівська. Цей успіх дозволив сумчанам зайняти підсумкове друге місце.

Команди-призери отримали нагороди з рук президента обласної федерації волейболу Харківської області Анатолія Номеровского та першого заступника начальника Південної залізниці Сергія Клименко.

Результати третього ігрового дня

24 серпня

Група «А»

«Хімпром — СумДУ» — «Фаворит» — 3:0 (25:13, 25:17, 25:13)

«Юракадемія» — «Локомотив» — 0:3 (25:19, 25:18, 25:12)

Підсумкове становище

Команди Матчі Очки Партії 1 "Локомотив" 3 9 9-1 2 "Юракадемія" 3 6 6-4 3 "Хімпром-СумДУ" 3 3 5-6 4 "Фаворит" 3 0 0-9