Юніори збірної України – другі на чемпіонаті EEVZA у Москві!

14:11 | 24 ноября 2015

З 20-го по 22 листопада в Москві відбувся чемпіонат Східно-європейської волейбольної зональної асоціації серед чоловічих збірних U-19. Українці посіли на змаганнях другу сходинку.

У турнірі взяли участь збірні України, Латвії, Естонії та Росії.

Юніорська збірна України 1997-1998 років народження під керівництвом Миколи Пасажина здобула в цих матчах дві перемоги та один раз програла. В першому матчі «синьо-жовті» здолали в п"яти сетах команду Латвії. Причому виграти вдалося, приклавши серйозних морально-вольових зусиль, адже по ходу зустрічі наші хлопці програвали 0:2.

Два перших сети українська команда програла з однаковим рахунком 21:25, але зуміла зібратися і переломити хід гри на свою користь. Кращими бомбардирами нашої збірної в цій грі стали Дмитро Вієцький (20 балів) і Tимофій Полуян (18).

Наступного дня українська команда протистояла господарям і головним фаворитам турніру росіянам. Гра проходила з перемінним успіхом. Навіть по ходу першої партії перевага пееходила від однієї команди до іншої. «Синьо-жовті» вдало провели кінцівку і не лише ліквідували відставання після 11:16, але й перемогли у підсумку – 25:23.

У другому сеті господарі зрівняли рахунок по партіях, а ось у третьому гру знову контролювали українці. Їм знову довелося відіграватися (цього разу після 12:16). Звичним був і кінцевий рахунок партії – 25:23 на нашу користь.

У четвертому сеті тривала дуже щільна боротьба, і рахунок швидко змінювався. Спочатку ми програвали -- 4:8 і 7:12, але потім виграли кілька очок поспіль і вийшли вперед – 14:13. За рахунку 23:22 Україна була дуже близька до перемоги у зустрічі загалом, але російський тренер вдало використав тайм-аут. 28:26, і по партіях – 2:2.

Тай-брейк більш рішуче провели господарі, а нашій команді, схоже, банально не вистачило сил. 15:8 на користь росіян. Кращим бомбардиром української збірної знову був Дмитро Вієцький.

В останній ігровий день «синьо-жовті» здобули переконливу перемогу над естонськими юніорами.  Першу партію українці виграли 25:20, у другій поступилися з мінімальним рахунком 23:25. Однак після цього сумнівів у своїй загальній перемозі підопічні Миколи Пасажина нікому не залишили. 25:15 і 25:20. По партіях – 3:1.

До вашої уваги всі результати турніру.

Чемпіонат EEVZA. Юніони U-19

(Москва, 20—22 листопада)

1-й тур

УКРАЇНА – Латвія – 3:2 (21:25, 21:25, 25:18, 25:23, 15:7)

Росія – Естонія – 3:1 (25:16, 21:25, 25:18, 25:14)

2-й тур

Естонія – Латвія – 2:3 (25:21, 25:20, 22:25, 14:25, 13:15)

Росія – УКРАЇНА – 3:2 (23:25, 25:18, 23:25, 28:26, 15:8)

3-й тур

УКРАЇНА – Естонія – 3:1 (25:20, 23:25, 25:15, 25:20)

Латвія – Росія – 2:3 (25:17, 25:22, 18:25, 14:25, 10:25)