Суперліга (жінки). 10-й тур. Розбірки другого плану у Вінниці та Рівному

15:26 | 05 февраля 2016

Окрім матчів «Хіміка» та «Орбіти» в Южному, в 10-му турі жіночої Суперліги доволі цікавими обіцяють бути і дуелі другого плану – в Рівному та Вінниці.

ТУРНІРНИЙ РОЗКЛАД

Як відомо, у зв’язку з великими очковими втратами «Галичанки», боротьба за четверту сходинку стала не менш цікавою, чим в першій трійці. Звісно, тернопольська команда в разі кількох перемог та втрат «Волині» може вирішити всі питання, але зараз нижні щаблі Суперліги привертають до себе чималу увагу. Багато чого може вирішити саме 10-й тур, адже луцька команда поїхала до Вінниці, а «Галичанка» до Рівного.

0.3265

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов»

Саме з матчів з рівненською командою в першому колі розпочалася чорна полоса тернопольської команди. Тоді після беззаперечної перемоги в перший день господарки також безпорадно програли у другий день – достатньо подивитися на результати програних партій (13:25, 19:25, 14:25). В першій партії «Галичанка» взяла верх, а ось в наступних, немов зупинилася. Вже на початку становилася все зрозуміло: в другій (рахунок від «Галичанки» – 6:11, в третій – 0:4, 2:11 (!), в четвертій – 5:11. В обох матчах тоді не грала Катерина Дудник, яка потім відновилася, але з часом знов вибула зі строю. Побачимо, чи скористаються підопічні Валерія Пархоменка шансом втрутитися безпосередньо в боротьбу за «четвірку».

«Регіна» - «Галичанка»

СТАТИСТИКА ІГОР (останні п’ять сезонів)

17 матчів: +2-15, партії – 12-48, очки - 7-44.

Суперліга-2015/16 – 2 матчі:+1-1, партії – 3-4, очки – 3-3. Тернопіль – 3:0, 1:3.

Суперліга-2014/15 – 4 матчі:+0-4, партії – 0-12, очки – 0-12.  Рівне – 0:3, 0:3. Тернопіль – 0:3, 0:3.

Суперліга-2013/14 – 4 матчі:+0-4, партії – 2-12, очки – 1-11. Тернопіль – 0:3, 0:3. Рівне – 2:3, 0:3.

Кубок-2013/14 – 1 матч:+0-1, партії – 0-3, очки – 0:3

Суперліга-2012/13 – 6 матчів: +1-5, партії - 7-17, очки – 3-15. Тернопіль - 1:3, 0:3, 1:3. Рівне - 3:2, 2:3. Євпаторія – 0:3.

В сезоні-2011/12 команди між собою не грали

ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ

«Регіна»: Пономаренко, Овезгельдієва, Скорохід, Лозинська, Грицуняк (л), Бєлова; Вікторчук (л).

Галичанка: Туркула (к), Дубянська, Мадзар, Карпець, Єфременко, Рева; Вер.Дельрос (л).

«Білозгар-Медуниверситет» - «Континіум-Волинь-Університет»

Ще одна дуже цікава пара 10-го туру. Команда Юлії Якушевої, обігравши «Орбіти», показала, що на своєму майданчику їй під силу чималі задачи, тим більше була декларована ціль – «четвірка». Така ж ціль і у суперника. Тож очікується справжній бій. Втрачати очки нікому неможна, адже з очками можна втратити шанси поборотися за потрапляння в квартет, принаймні, суттєво їх понизити.

«Білозгар» - «Волинь»

15 матчів: +1-14, партії – 9-43, очки - 4-41.

Суперліга-2015/16 – 2 матчі: +1-1, партії – 3-4, очки – 3-3. Луцьк – 0:3, 3:1.

Суперліга-2014/15 – 4 матчі:+0-4, партії – 3-12, очки – 1-11. Вінниця  - 0:3, 1:3. Луцьк – 2:3, 0:3.

Суперліга-2012/13 – 4 матчі: +0-4, партії – 1-12, очки – 0-12. Вінниця – 0:3, 0:3, Луцьк – 1:3, 0:5.

Кубок-2012/131 матч:+0-1, партії – 0-3, очки – 0-3. Ковель – 0:3.

Суперліга-2011/12 – 4 матчі: +0-4, партії – 2-12, очки – 0-12.  Луцьк – 0:3, 1:3, Вінниця – 1:3, 0:3.

Білозгар: Малярчук,  Козачковська, Франкевич, Якушева, Малишева, Яковчук; Кутнякова (л).

Волинь: Осачук, Скрипник, Тищенко, Ужва, Рудик (к), Яцків; Карасьова (л).

«Педуніверситет-ШВСМ» - «Сєвєродончанка»

На результат матчів одного з лідерів та аутсайдеру може вплинути відсутність ігрової практики «Сєвєродончанки» останні три тижні, а так все досить прогнозовано.

«Педуніверситет» - «Сєвєродончанка»

2 матчів: +0-2, партії - 0-6, очки - 0-6.

Суперліга-2014/15 – 2 матчі:+0-2, партії – 0-6, очки – 0-6. Чернігів – 0:3, 0:3.

Раніше команди між собою не грали.

Педуніверситет: О.Жула, Ткаченко (к), Г.Жула, Шара (к), Кравчук, Українець; Кімейчук (л).

Сєвєродончанка: Балабанова, Лісєєнкова, Хорольська, Юрченко, Деніна, Дорсман.