Суперліга (чоловіки). Півфінальний плей-офф. Переможний старт «Дніпра» та «Локомотива»

20:40 | 23 апреля 2016

Перші матчі у півфінальних серіях плей-офф чоловічої Суперліги завершилися впевненими перемогами «Дніпра» та «Локомотива».

Команда Віталія Стаднікова з рахунком 3:0 перемогла львівський «Барком-Кажани». У перших двох партіях відрив господарів над гостями склав усього три м’ячі (25:22, 25:22), а у третьому сеті дніпряни відірвалися від підопічних Яна Суха на п’ять голів (25:20).

Дніпропетровці повели у серії – 1:0, і такий старт півфінального протистояння між цими командами є дещо несподіваним, адже у попередніх очних матчах цього сезону львів’яни незмінно були сильніші. Зрівняти рахунок у серії «Кажани» зможуть рівно за тиждень на домашній арені.

Також учора в рамках півфіналів відбулася перша дуель земляків з Харкова – «Юракадемії» та «Локомотива». Залізничники здобули очікувану перемогу із рахунком 3:0. Найбільш активно підопічні Володимира Романцова діяли у третьому сеті, який тривав цілих 40 хвилин! Однак зачепитися бодай за одну партію «юристам» не вдалося. Нагадаємо, що «Юракадемія» була єдиним суперником «Локомотива» у цьому сезоні, якому вдалося обіграти чинних чемпіонів. Можливо, їй вдасться повторити свій подвиг за тиждень, у другій грі півфіналу.

«Юракадемія» – «Локомотив» – 0:3 (20:25, 19:25, 33:35)

«Юракадемія»: Грюк, Діденко (к), Шульга, Рогожин, Шаповал, Шевченко; Канаєв (л), Брова (л), Тимець, Бегменко, Д.Романцов, Доценко. Тренер – Володимир Романцов.

«Локомотив»: Плотницький, Теременко, Томін, Слинчук, Жилинський, Ковальчук; Фомін (л), Гармаш (л), Рудницький, Головень. Тренер – Юрій Філіпов.

Судді: Ю.Кривець, В.Паєвський (обидва – Харків).

Тривалість матчу: 89 хв. (26+23+40)

22 квітня. Харків. НЮУ ім. Я.Мудрого. 650 глядачів.

«Дніпро» – «Барком-Кажани» – 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

«Дніпро»: Євстратов, Богатирьов, Шкут, Бондар (к), Сухінін, Терещук; Остроумов (л), Кутов (л), Колпаков. Тренер – Віталій Стадніков.

«Барком-Кажани»: Осадца (к), Шиманський, Кульбіда, Тевкун, Капаєв, Кадюк; Гребенюк, Семенюк, Білан, Флюнт, Резніков, Пилипів. Тренер – Ян Сух.

Судді: М.Медвідь (Запоріжжя), В.Босенко (Суми).

Тривалість матчу: 72 хв. (25+27+20)

22 квітня. Дніпропетровськ. Зал «ПДАБА». 285 глядачів.