Суперліга (чоловіки). Фінальна серія. Початок – за «Локомотивом»

08:10 | 14 мая 2016

Перший матч фінальної серії Суперліги розпочався з перемоги харківської команди. Локомотив «всуху» виграв у колектива з Дніпропетровська - 3:0.

«Локомотив» - «Дніпро» - 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)

«Локомотив»: Плотницький, Рудницький, Томін, Ковальов, Теременко, Ковальчук; Фомін (л), Гармаш (л), Мороз, Татарінцев (к). Тренер: Юрій Філіпов.

«Дніпро»: Євстратов, Сухінін, Шкут, Богатирьов, Остроумов (к), Терещук; Кутов (л), Колпаков, Чорний, Старчиков, Іванов. Тренер: Віталій Стадников.

Судді: В.Козловський (Рівне), М.Медвідь (Запоріжжя).

Тривалість матчу: 78 хв. (25+29+24)

13 травня. Харків. «Локомотив». 1100 глядачів.

Хоча гості у перших двох сетах діяли досить упевнено. Підопічні Віталія Стаднікова рішуче розпочали боротьбу, тому перша партія минула немов на гойдалках: ініціатива постійно переходила від однієї команди до іншої. Наприкінці партії дніпропетровці діяли настільки переконливо, що на подачі Дмитра Сухініна взяли шість розіграшів поспіль! Але харків’яни пішли на тайм-аут, після чого таки виграти цю партію.

Дніпряни намагалися відігратися у другому сеті, але наприкінці його все ж віддали перемогу підопічним Юрія Філіпова.

У третій партії «Дніпро», напевно, втомився, тому майже без боротьби дозволив «Локомотиву» перемогти.

Нагадаємо, що другий матч цієї стадії відбудеться сьогодні у Харкові о 12.00.