Олімпійський відбір (пляжний волейбол). Ріо стало ще на крок ближче

22:40 | 23 июня 2016

Жіноча збірна України з пляжного волейболу вийшла у півфінал заключного раунду європейського відбору на Олімпіаду-2016, який проходить в Ставангері, а чоловіки – у чвертьфінал, сенсаційно здолавши одного з фаворитів – німців.

Таким чином, жіночій збірній України залишається зробити лише два кроки, а точніше зробити дві перемоги, щоб відібратися в Ріо-2016. В разі перемоги в одному з один з двох решти матчів,  наші волейболістки  продовжать боротьбу за олімпійський квиток у міжконтинентальному відборі.

ЖІНОЧІЙ ВІДБІР. ЖОВТО-БЛАКИТНЕ ПРОТИСТОЯННЯ

Отже, у чвертьфіналі Інна та Ірина Махно, а також Валентина Давідова та Євгенія Щипкова зійшлися з ще однією жовто-блакитною командою – Швецією, яка, нагадаємо, в попередньому раунді перемогла в «золотому матчі» фінок.

За сумарним рейтингом шанси суперників виглядали приблизно рівними, і цифри нас не обманули. Для визначення переможців двох ігор виявилося замало. В матчі-відкриття сестри Махно були близькими для того, щоб перевести з’ясування справ на тай-брейк, але трохи не вистачило. 25:27 – такий рахунок другого сету. У матчі №2 теж перемогли вища за рейтингом команда – українська, а саме Щипкова з Давідовою (на фото). І тут андердогі могли взяти сет, але наші спортсменки все ж таки дотиснули перший сет – 25:23. В другому – було простіше.

В матчі кращих на цьому турнірі пар України та Швеції волейболістки із Запоріжжя доволі впевнено взяли верх над опонентами – 21:17 та 21:15. І тепер вони у півфінали посперечаються з австрійками. Початок матчу о 16.00 за київським часом.

***

Примітка: *** - «золотий матч» (якщо знадобиться)

Олімпійській відбір. Жіночі команди. Всі результатиРахунок онлайнФото онлайн

ЧОЛОВІЧІЙ ВІДБІР. НІМЦІ ПРОГРАЛИ

Чоловіча збірна України дала бій одному з фаворитів змагань – збірній Німеччини. Олексію Деніну із Сергієм Поповим (28)  в суперечці з першим номером посіву – парою Ердманн/ Матисік були близькі до того, щоб взяти перший сет, але поступилися 19:21. А ось Микола Бабіч та Владислав Гордєєв (22), які поступалися своїм суперникам Валкенхорсту та Віндшайфу п’ятнадцятьма сходинками рейтингу, видряпали і на балансі і перший сет – 24:22, і дотиснули опонента на тай-брейк – 15:12.

Отже, «золотий матч» з першими номерами посіву – Ердманом та Матисіком.  Але Бабіч з Гордєєвим не знітилися. Стартовий сет, знов на «більше-менше», і знов за українцями – 22:20. Другий за німцями – 21:17. Початок тай-брейку за українською парою – 5:1. Далі – 8:3. А потім і 12:3 (!). У підсумку 15:6. І це справжня сенсація. Збірна України вибила з боротьби за путівку в Ріо одного з фаворитів турніру.

Нажаль ми не побачили цей матч – напевно, яскраву гру продемонстрували наші волейболісти. Наші вітання спортсменам та їх тренерам!

Владислав ГОРДЄЄВ та Микола БАБІЧ

УКРАЇНА- Німеччина. ФОТОРЕПОРТАЖ сайту cev.lu

Новий суперник також з числа фаворитів - збірна Росії. Незрозуміло тільки, чому організатори поставили матч, який завершився останнім, першим в програмі наступного дня, коли відбудуться чвертьфінали. Російські волейболісти свій матч, в якому впевнено здолали французів (2-0), завершили приблизно о третій годині дня, а українці свій – о десятій.