Олімпіада-2016. Пляжний волейбол. Визначилися переможці

13:25 | 20 августа 2016

На Олімпіаді в Ріо визначилися переможці турніру з пляжного волейболу. У змаганнях жінок вперше на вищій сходинці пара з Європи.

У фінальному матчі чоловічого першості зійшлися італійці Паоло Ніколаї і Даніеле Лупо та діючі чемпіони світу бразильці Бруно Шмідт і Алісон Серутті.

Поєдинок проходив в дуже сильну зливу. Але незважаючи на це, трибуни були заповнені вщерть. На радість місцевим фанатам, бразильський дует зміг здобути перемогу. Шмідт і Серутті вклалися в два сети - 21:19, 21:17. Золота нагорода волейболістів стала для господарів Ігор-2016 п"ятою на момент цього виграшу.

Бронзові нагороди завоювали голландці Роберт Меувс і Олександр Брауер, які обіграли росіян В"ячеслав Красильников і Костянтин Семенов 2:0 (23:21, 22:20).

У фінальному матчі в жіночого турніру Лаура Людвіг і Кіра Валкенхорст обіграли бразильський дует Агату Беднарчук і Барбару Сейшас. Незважаючи на те, що трибуни активно підтримували бразильських волейболісток, німкені виграли впевнено, вклавшись в два сети - 21:18 і 21:14.

Бронзові нагороди завоювали американки Керрі Уолш і Місті Мей, які були першими на трьох останніх Олімпійських іграх. У малому фіналі волейболістки з США засмутили ще один бразильський дует Ларису Франсу і Таліту Роху - 2:1 (17:21, 21:17, 15:9).

Нагадаємо, що жіноча збірна України  до останнього боролася за путівку на Олімпіаду-2016