Збірна України вийшла у фінал «Кубка Лева»

15:40 | 03 сентября 2016

У Львові стартував четвертий міжнародний турнір з волейболу «Кубок Лева». Змагання відкрила дуель між збірною України та командою «Чарни» з польського Радома.

На початку «синьо-жовті» відірвалися на кілька м’ячів, однак легковажно тринькають гандикап. І ось уже попереду опинилися їхні суперники. 25:21 – перший сет за поляками.

Гравець нашої збірної Володимир Ковальчук зазначив: «Трохи хвилювалися, давно не проводили поєдинків, тому не вдалося втримати перевагу».

У другому періоді українці діють значно впевненіше і доводять рахунок до 24:16. Останній, вирішальний пункт їм ніяк не вдається заробити, «Чарни» наступають на п’яти. Проте цього разу наші волейболісти не випускають успіху з рук.

У наступному сеті «синьо-жовті» впоралися з опонентами напрочуд легко – 25:15.

Найвиснажливішим виявився четвертий період. Візаві йдуть ніздря в ніздрю. Здається, чорні невдовзі переведуть гру у тай-брейк. Однак перемогу таки святкують наші збірники. Новоспечений наставник українців Віталій Стадников розповів:

- Досить добре вдавалися нам командні дії. Але трохи незадоволений прийомом. Для дебютної зустрічі — це більш-менш непоганий результат. Далі будемо покращувати гру. Промахи були пов’язані з незіграністю хлопців. Короткий період був на підготовку. Але будемо додавати.

У другому матчі львівський «Барком» програв  «Слєпск» з рахунком 2:3

Переможців «Кубка Лева» визначать у суботу, 3 вересня: о 16.00 матч за 3-є місце -  ВК «Барком-Кажани» - ВК «Чарни», о 18.00 фінал збірна України проти ВК «Слєпск»

До речі, у Львові наша збірна готується до виступів у відборі на Євро-2017, повідомляє сайт zaxid.net.

Розклад Відкритого «Кубку Лева». Трансляції

2 вересня

12.00. Збірна України - ВК «Чарни» (Радом, Польща) – 3:1. ВІДЕО

16.00. ВК «Барком-Кажани» - ВК «Слєпск» (Сувалки, Польща) – 2:3. ВІДЕО

18.00. Відкриття «Кубку Лева»

19.00. ВК «Ресовія»  (Жешув, Польща) – Збірна України (товариський матч) – 2:3. ВІДЕО

3 вересня

13.00. ВК «Барком-Кажани» - ВК «Ресовія» (товариський матч) – 1:3. ВІДЕО

16.00. Матч за 3-є місце. ВК «Барком-Кажани» - ВК «Чарни»

18.00. Фінал. Збірна України – ВК «Слєпск»

Ігри відбуваються у СК «Галичина» (вул. Керченська, 8). Вхід на матчі – безкоштовний.

Прес-служба ФВУ за матеріалами сайту zaxid.net.