Чемпіонат Європи (U-20). Суперник №6 – Італія

10:10 | 09 сентября 2016

Сьогодні о 19.30 за київським часом збірна України (U-20) зіграє півфінальний матч чемпіонату Європи. Суперник – збірна Італії. Матч, як і всі на цих змаганнях, буде показаний на Лаола1.тв.

Чемпіонат Європи (U-20)

РЕЗУЛЬТАТИ. Збірна Італії, як збірна Польщі – і переможець групи І, де виступала збірна України, перемогла в усіх п’яти матчах. Чехія, Сербію та Білорусь – майже без проблем, а ось основних конкурентів – Росію та Туреччину – в «п’ятихатках». Причому в матчі з росіянами вони були близькими до поразки, програючи 0:2 та 22:24 в третій партії.

0,8263

СТАРТОВИЙ СКЛАД. Якщо попередні суперники збірної України грали стабільним складом, то у «старті» італійців по ходу турнір відбувалися зміни, а точніше зміна – на одній позиції.

Так в діагоналі тренер випробував аж трьох виконавців. Розпочинав чемпіонат в основі Бальдацці, але «завалив» вже стартову гру з чехами, забивши 1 м’яч з 7-ми. У другому сеті замість нього вийшов Юрій Романо і став чи не головною діючою особою у своїй команди, забивши 12 м’ячів з 21-ї спроби, причому всього по одному разу промахнувся та влучив у блок. Втім, і цей нападник, як виявилося, стабільністю не відзначається. Якщо в наступному матчі – із Сербією – він приносив користь в нападі (в атаці – 10/21), то в матчі з Росією він був замінений вже в першому сеті – 0/5. Знов на Бальдацці, який вийшов у «шістці» у другому сеті. Але і у нього гра не пішла – 2/11. Прийшлося наставнику робити хід конем – іншого виходу вже просто не було – випустити третього за номіналом догравальника (в перших двох матчах він взагалі на майданчик не виходив) – Джуліо Піналі. І нарешті вгадав – Піналі набрав 20 очок, 19 з яких в атаці при 32-х спробах.

Також результативно діяв Піналі і в надважливому матчі з Туреччиною – 25 очок. Хоча про ефективність цього не скажеш – 22,2%: 45 ударів, з яких 22 досягли цілі, 7 влучили в блок, а 5 відправилися в аут.

Втім, на решті позицій старт італійців був незмінним: зв’язуючий – Сбертолі (№6), центральні блокуючі – Галассі (№10) та Ді Мартіно (№4), догравальники – Маргутті (№6) та Дзонка  (№16). В ролі ліберо – Піччінеллі.

СНАЙПЕРИ. Найбільше очок в скарбничку італійців приніс догравальник Паоло Дзонка – 61 (55 в нападі). Недалеко від нього центральний Джанлука Галассі – 56 (14 блоків, 10 ейсів), та новоявлений діагональний Піналі – 55 (50 в нападі).

АТАКА.  Найбільш ефективно атакує Дзонка. 99 ударів – 55 очок, 4 в блок, 6 в аут. У підсумку – 45%= {(55-4-6)/99}х100%.