Волейбол

Чемпіонат Європи (U-20). Гравці націлені на медалі

07:10 | 02 сентября 2016

Волейболісти збірної України  (U-20) Тимофій ПОЛУЯН, Михайло СТОЛБУНОВ та Кирило ЛИХОДІД відповіли на питання прес-служби ФВУ напередодні чемпіонату Європи, який розпочинається сьогодні в Болгарії.

ФВУ організовує поїздку вболівальників в Южне

22:55 | 01 сентября 2016

Федерація волейболу організовує поїздку вболівальників на відбіркові матчі чемпіонату Європи-2017 серед жіночих команд, які відбудуться в Южному 16-18 вересня.

Чемпіонат Європи (U-20). Перший день в Пловдиві (+ФОТО)

22:40 | 01 сентября 2016

Сьогодні збірна України  (U-20) прибула у Болгарію, де в п’ятницю стартує чемпіонат Європи. Наша команда зіграє на арені «Колодрума» в Пловдиві в групі І.

Микола ПАСАЖІН: «Націлюємося на максимальний результат»

16:55 | 01 сентября 2016

Головний тренер збірної України (U-20) Микола ПАСАЖІН підбив підсумки підготовки команди до фінальної частини чемпіонату Європи, яка, нагадаємо, стартує вже п’ятницю в Болгарії.

Чемпіонат Європи (U-20). Склад визначено

22:55 | 31 августа 2016

Головний тренер збірної України (U-20) Микола ПАСАЖІН повідомив прес-службі ФВУ заявочний склад на фінальну частину Євро-2016, який розпочинається  2 вересня в Болгарії.

«Галичанка» виграла турнір пам’яті Сергія Юрія

11:25 | 31 августа 2016

Тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» стала переможницею  3-го турніру пам"яті ректора ТНЕУ Сергія Юрія, здобувши три перемоги в трьох матчах.

З Днем народження!

16:55 | 29 августа 2016

Федерація волейболу України вітає з днем народження Президентa ВК «Локомотив» м. Харків, віце-президента ФВУ Євгена ЩЕРБИНУ!

Чемпіонат Європи (U-22). В кроці від «бронзи»

11:25 | 29 августа 2016

Українська пара Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ (Харків)/ Денис ДЕНИСЕНКО (Запоріжжя) посіла 4-е місце на чемпіонаті Європи (U-22) з пляжного волейболу. У грі за "бронзу" з французами Готьє-Рат/ Лойзо вони мали матчбол, але не реалізували – 1:2 (21:18, 18:21, 17:19).

Чемпіонат Європи (U-22). В кроці від «бронзи» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

19:25 | 28 августа 2016

Чемпіонат Європи (U-20). Пловдив та «Колодрума» готові до змагань

11:25 | 28 августа 2016

Пловдив та СК «Колодрума», де пройде більша частина матчів чемпіонату Європи (U-20) готові до прийому учасників змагань, - повідомляє сайт ЄКВ. Саме в цьому залі гратиме і збірна Україна.