Волейбол

Чемпіонат Європи (U-22). Плотницький/ Денисенко – у півфіналі

21:55 | 27 августа 2016

Українська пара Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ (Харків)/ Денис ДЕНИСЕНКО (Запоріжжя) вийшла у півфінал чемпіонату Європи (U-22) з пляжного волейболу, взявши верх на першою сіяною командою - братів Манділарісів з Греції – 21:15, 21:11.

Чемпіонат Європи (U-22). Обидві українські пари вийшли в 1/8 фіналу

15:25 | 27 августа 2016

Українські пари Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ/ Денис ДЕНИСЕНКО та Дар’я УДОВЕНКО/ Єлизавета СУЛІМА вийшли в 1/8 фіналу чемпіонат Європи (U-22) з пляжного волейболу у грецьких Салоніках.

Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «Націлююсь на високий результат і в «пляжці», і в «класиці»

17:10 | 25 августа 2016

Сьогодні у грецьких Салоніках стартував чемпіонат Європи (U-22) , де приймають участь українські пари Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ/ Денис ДЕНИСЕНКО, а також Дар’я УДОВЕНКО/ Єлизавета СУЛІМА.

Чемпіонат Європи-2017 (жінки). Збірна України розпочала підготовку

15:40 | 24 августа 2016

Жіноча збірна України 23 серпня в ФСК «Олімп» міста Южне розпочала підготовку до відбіркового турніру чемпіонату Європи-2017. В підготовці братимуть участь 18 волейболісток.

Чемпіонат України-2016. «Золото» відправилося в Запоріжжя

10:40 | 24 августа 2016

В Івано-Франківську на кортах Академії НФК «Ураган» визначились імена призерів та переможців чемпіонату України.

З Днем незалежності України!

01:10 | 24 августа 2016

Федерація волейболу України вітає усіх з Днем незалежності України!

Олімпіада-2016. Чоловіки. Бразилія – триразовий олімпійський чемпіон

00:25 | 24 августа 2016

Господарі Олімпійських ігор збірна Бразилії перемогла в чоловічому волейбольному турнірі, взявши у фіналі верх над італійцями. «Бронза» у американців, які здобули вольову звитягу над Росією.

Олімпіада-2016. Жінки. Китай – триразовий олімпійський чемпіон

13:55 | 22 августа 2016

Переможцем турніру Олімпійських ігор серед жіночих команд стала збірна Китаю, для якої це третє «золото». В «призах» – вперше Сербія та вп"яте США.

Олимпиада-2016: ни леса, ни санитаров

13:26 | 22 августа 2016 Обозреватель «СЭ» попытался извлечь первые уроки из выступлений украинской делегации в Рио.

«День незалежності» у Харкові

12:10 | 22 августа 2016

22-24 серпня в Харкові з участю чотирьох команд відбудеться турнір «День незалежності України».