Волейбол

«Сєвєродончанка» та «Орбіта» в Сєвєродонецьку не зіграють

21:41 | 12 ноября 2015

Четвертий тур чемпіонату України не дорахувався одного з своїх центральних двобіїв – ігри «Сєвєродончанка» - «Орбіта» в Сєвєродонецьку не відбудуться.

Химик вновь прорубает окно в Европу. Волейбол. Кубок ЕКВ. 1/16 финала

11:27 | 12 ноября 2015   Ответные матчи     Чемпион Украины, взяв дома реванш с «сухим» по партиям счетом у французского клуба «Нант» за поражение в первом гостевом пятисетовом матче, вышел в следующий раунд второго по рангу континентального турнира.

Валерій САМОДАЙ: «2015 рік є вдалим, але вже дивимось уперед»

20:41 | 11 ноября 2015

У середу, 11 листопада, в офісі ФВУ відбулося засідання Комісії з волейболу пляжного, на якому були підведені підсумки сезону-2015, а також розроблений план дій на майбутнє.

Суперліга (чоловіки). Сьогодні – старт 4-го туру

17:26 | 11 ноября 2015

Черговий тур чоловічої Суперліги розтягнеться цього разу аж на чотири дні! Стартує він матчем у середу: у Сумах зустрінуться місцевий «Хімпром» та харківська «Юракадемія».

«Хімік» та 1800 вболівальників вийшли в 1/8 фіналу Кубку ЄКВ

14:26 | 11 ноября 2015

Южненський «Хімік» за підтримки 1800-та своїх уболівальників переміг у трьох партіях французький «Нант» в матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка ЄКВ і вийшов у наступний раунд змагань. Нагадаємо, що у першій грі суперник взяв гору з рахунком 3:2.

Кубок ЄКВ (жінки). «Хімік» розраховує і на себе, і на своїх вболівальників

13:56 | 10 ноября 2015

Сьогодні о 18.00 в Южному «Хімік» проведе матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка ЄКВ, в якому чемпіонок України влаштує тільки перемога.

Володимир КОВАЛЬЧУК: «Грати проти «Юракадемії» – особливі емоції»

12:56 | 10 ноября 2015

Після успіху «Локомотива» у харківському дербі враженнями поділився зв’язуючий чемпіонів України, а в минулому – гравець юристів Володимир КОВАЛЬЧУК.

Микола БОРИС: «Наші гравці підняли клас «Баркому»

12:26 | 10 ноября 2015

Помічник головного тренера «Кажанів» Микола БОРИС поділився своїми враженнями від двох перемог львівської команди над чернігівським «Буревісником».

Суперліга (чоловіки). Про «Фаворит» і фаворитів

15:11 | 09 ноября 2015

У п’ятницю, субботу та неділю у чотирьох українських містах відбулися матчі 3-го туру чоловічої Суперліги. Центральною дуеллю було харківське дербі…

Суперліга (чоловіки). Анонс 3-го туру

04:26 | 06 ноября 2015

У п’ятницю стартує 3-й тур чоловічої Суперліги. Після майже місячної перерви клуби волейбольної еліти продовжать боротьбу у турнірі.