Волейбол

Чемпіонати світу U-20 і U-21. Підсумки

04:26 | 24 сентября 2015

Завершилися молодіжні світові першості у віковій категорії до 21 року серед чоловіків і до 20 років – серед дівчат.

Львівський «Барком» – переможець турніру у Польщі!

03:41 | 23 сентября 2015

Волейболісти львівських «Кажанів» стали переможцями міжнародного турніру в Польщі. Команда Яна Суха стала найкращою на змаганнях у Вишкуві.

«Буревіснику» і стіни допомогли!..

05:26 | 22 сентября 2015

Чернігівська команда «Буревісник-ШВСМ» перемогла у рідних стінах на передсезонному товариському турнірі, випередивши такого зубра, як «Хімпром».

Чернігів перевіряє на міцність

21:41 | 19 сентября 2015

Волейбольні клуби продовжують підготовку до нового сезону. У Чернігові розпочався один з останніх турнірів напередодні старту чемпіонату.

«Регіна» націлилася на покращення результатів

16:41 | 18 сентября 2015

Рівненська  «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» втратила в міжсезонні лише одного гравця – досвідчену зв’язуючу Яну Савочкіну, і націлюється на покращення результатів.

Олег Баран: «До Львова приїде фіналіст Ліги чемпіонів»

21:11 | 16 сентября 2015

Готуючись до нового сезону, львівський «Барком-Кажани» зіграє на двох міжнародних турнірах у Польщі. А на початку жовтня прийматиме вдома один з найсильніших європейських клубів - «Ресовію».

Підсумки Відкритого Кубку Києва ім. Затворницького

21:56 | 15 сентября 2015

У столичному Гідропарку відбувся Відкритий Кубок Києва імені Ю.Г.Затворницького з пляжного волейболу.

Кубок України-2015: міста, дати та система проведення

13:26 | 15 сентября 2015

Матчі Кубку України серед жіночих команд відкриють офіційний сезон в українському волейболі. Чоловічі клуби почнуть змагатися за цей трофей наприкінці жовтня.

Анатолій КОВАЛЕНКО: «В українських арбітрів росте гідна зміна»

15:11 | 14 сентября 2015

Інтерв’ю офіційному сайту ФВУ дав голова Арбітражної комісії Федерації волейболу України Анатолій КОВАЛЕНКО.

На четвертому Відкритому Кубку Києва - рекорд!

19:41 | 12 сентября 2015

З 11-го по 13 вересня у Києві, в Гідропарку, проходить 4-й за ліком Відкритий Кубок Києва імені Ю.Г.Затворницького з пляжного волейболу.