Волейбол

Чемпіонат Європи (U-20). Українці Плотницький та Ковальов вийшли у плей-офф!

22:56 | 03 сентября 2015

Українська пара Олег Плотницький/Ілля Ковальов відмінно долає турнірний шлях на першості Європи (U-20) з пляжного волейболу.

Чемпіонати світу (U-23). Підсумки

18:26 | 03 сентября 2015

Завершилися світові першості у віковій категорії до 23-х років – і серед хлопців, і серед дівчат. Кращою жіночою командою стала збірна Бразилії, а серед чоловіків титул здобули росіяни.

Свято для львівських уболівальників

16:11 | 03 сентября 2015

У п’ятницю у львівському Палаці спорту «Галичина» розпочнеться традиційний міжнародний турнір «Кубок Лева».

Волейбол пляжний. Чемпіонат України. Фінал. Післямова

10:41 | 03 сентября 2015

Пропонуємо вашій увазі коментарі безпосередніх учасників фінального туру чемпіонату України, який відбувся в Одесі 28-30 серпня.

Континентальний Кубок. Напередодні 4-го раунду

16:12 | 02 сентября 2015

На два чоловічі та два жіночі українські дуети цього тижня очікує важливе завдання. Наші співвітчизники боротимуться за ліцензії на Олімпіаду на 4-му етапі Континентального Кубку.

20-й чемпіонат завершив сезон серед найсильніших «пляжників»

13:57 | 02 сентября 2015

Харків’яни Ілля КОВАЛЬОВ та Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ, а також запорізька пара Валентина ДАВІДОВА/ Євгенія ЩІПКОВА стали переможцями двадцятого чемпіонату України з пляжного волейболу, який проходив в Одесі 28-30 серпня.

Володимир ПИЛИПІВ: «Після «Кубку Лева» нам буде легше в Суперлізі»

17:26 | 01 сентября 2015

З 4-го по 6 вересня у Львові в Палаці спорту «Галичина» пройде третій міжнародний турнір «Кубок Лева» за участю команд України, Польщі та Румунії.

Микола ПАСАЖИН: "...Є резерви для посилення гри"

15:26 | 01 сентября 2015

Головний тренер сумського «Хімпрому-СумДУ» розповів про підготовку команди до сезону рівно за місяць до старту чемпіонату України.

«Сєвєродончанка» - переможець турніру пам’яті Сергія Юрія

14:11 | 31 августа 2015

«Сєвєродончанка», взявши верх над луцькою «Волинню», стала переможницею міжнародного турніру пам’яті колишнього віце-президента ФВУ, ректора ТНЕУ Сергія ЮРІЯ, який проходив в Тернополі.

На звання переможця претендують три команди

21:11 | 29 августа 2015

В Тернополі у другий день міжнародного турніру пам’яті колишнього віце-президента ФВУ, ректора ТНЕУ Сергія ЮРІЯ «Сєвєродончанка» переграла «Галичанку», а білоруська «Перлина Полісся» - луцьку «Волинь»