Волейбол

Чемпіонат Європи-2017 (жінки). За «Європу» боротимуться найсильніші гравці країни

07:25 | 14 сентября 2016

Головний тренер збірної України Гарій ЄГІАЗАРОВ в інтерв’ю прес-службі ФВУ проаналізував заявочний склад збірної України на відбірковий турнір чемпіонату Європи-2017. Нагадаємо, перший тур відбудеться в Южному 16-18 вересня.

Михайло МЕЛЬНИК: «Ця перемога дуже важлива для українського волейболу»

21:10 | 12 сентября 2016

Президент ФВУ Михайло МЕЛЬНИК в інтерв’ю прес-службі організації поділився враженнями від виступу збірної України (U-20) на чемпіонаті Європи, де команда, як ми повідомляли, завоювала срібні нагороди.

ЧЕ-2016 (U-20): впервые на пьедестале в серебряном драгметалле

12:56 | 12 сентября 2016 Если за годы независимости Украины наши девчата уже в 2006-м были бронзовыми призерами континента, то их ровесники-ребята еще никогда и близко не подбирались к европейскому пьедесталу.

Чемпіонат Європи (U-20)-2016. Лауреати змагань

06:55 | 11 сентября 2016

На церемонії нагородження лауреатів чемпіонату Європи (U-20)-2016 волейболісти збірної України отримали срібні медалі. Гравець команди Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ був визнаний MVP турніру, а також включений до «Dream Team» змагань в якості догравальника.

Збірна України – срібний призер чемпіонату Європи (U-20)-2016

21:40 | 10 сентября 2016

Збірна України (U-20) поступилася у фінальному матчі чемпіонату Європи збірній Польщі з рахунком 1:3 та стала срібним призером змагань. Це перші медалі для чоловічого волейболу в період незалежності України.

Чемпіонат Європи (U-20). Фінал. Польща – Україна. Хід матчу

18:55 | 10 сентября 2016

О 18.10 в Пловдиві збірна України (U-20) розпочала фінальний матч чемпіонату Європи проти збірної Польщі

Чемпіонат Європи (U-20). Фінал. Польща: повернути борг

17:40 | 10 сентября 2016

Сьогодні о 18.00 за київським часом збірна України (U-20) побореться за звання чемпіону Європи. Суперник – збірна Польщі. Матч буде показаний на Лаола1.тв.

Микола ПАСАЖІН: «Ще один крок і ще одна ціль»

13:25 | 10 сентября 2016

Головний тренер збірної України (U-20) Микола ПАСАЖІН відповів на кілька питань прес-служби ФВУ після півфінального матчу чемпіонату Європи зі збірної Італії (3:2).

Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «Ми повинні були перемогти» (ВІДЕО)

12:55 | 10 сентября 2016

Кращий снайпер збірної України  (U-20) у півфінальному матчі чемпіонату Європи зі збірною Італії (3:2) Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ, який зробив в ньому 8 ейсів (всього 30), відразу після гри відповів на питання прес-служби ФВУ.

Україна вийшла у фінал чемпіонату Європи (U-20)

00:10 | 10 сентября 2016

Збірна України перемогла збірну Італії з рахунком 3:2 та вийшла у фінал чемпіонату Європи (U-20). При цьому українці програвали на тай-брейку 9:13. 10 вересня, у суботу, о 18.00 фінальний матч зі збірної Польщі.