Тяжелая атлетика

Ірина Деха – чемпіонка Європи з важкої атлетики

16:41 | 16 апреля 2016

Сьогодні на європейській першості з важкої атлетики у Норвегії в жіночій ваговій категорії до 75 кг Ірина Деха виборола всі три «золотих» медалі!

Важкоатлет Олександр Пелешенко – чемпіон Європи

На європейській першості з важкої атлетики, яка триває в Норвегії, наш Олександр Пелешенко поповнив скарбничку збірної України золотою медаллю.

Тяжёлая атлетика. Чемпионат Европы. Ферде - 2016. Результаты онлайн

18:20 | 13 апреля 2016

С 10 по 16 апреля Старый Свет определяет сильнейших в Норвегии.

Копилка Паратовой пополнилась золотом и серебром. Тяжелая атлетика. Чемпионат Европы

10:42 | 13 апреля 2016   Перед отлетом нашей команды на европейский форум в норвежский городок Ферде наставник женской сборной Украины Юрий Кучинов поведал нам, что его воспитанницу 29-летнюю одесситку Юлию Паратову (ее первый тренер - Дмитрий Старощук) еще с осени тревожит травма колена.

Важкоатлетка Вероніка Івасюк здобуває «срібло» чемпіонату Європи

08:57 | 13 апреля 2016

На європейській першості з важкої атлетики у Норвегії Вероніка Івасюк у ваговій категорії до 58 кг здобула срібну медаль у ривку з результатом у 90 кг.

Юлія Паратова - віце-чемпіонка Європи з важкої атлетики

09:12 | 12 апреля 2016

На європейській першості з важкої атлетики, яка триває у Норвегії, наша Юлія Паратова здобула «срібло» у ваговій категорії до 53 кг.

Україна отримала представника у Європейській федерації важкої атлетики

12:14 | 11 апреля 2016

Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, віце-президент Федерації важкої атлетики України, заступник голови Комісії атлетів Національного олімпійського комітету Олексій Торохтій був обраний членом виконкому Європейської федерації важкої атлетики (EWF).

Дьяченко толкнула бронзу. Чемпионат Европы

11:14 | 11 апреля 2016   На чемпионате Европы, который вчера стартовал в норвежском городке Ферде, наша «мухачка» Яна Дьяченко стала застрельщицей выступления украинских штангистов, завоевав бронзовую медаль в толчке и заняв пятое место в олимпийском двоеборье.

12 важкоатлетів представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

17:42 | 04 апреля 2016

З 10 по 16 квітня в норвезькому Фьорде відбудеться європейська першість з важкої атлетики.