Сьогодні ранковим рейсом Баку-Київ з перших в історії Європейських ігор повернулася наша команда з вільної боротьби.

Василь Шуптар – бронзовий призер Євроігор-2015 з вільної боротьби

17:41 | 18 июня 2015

Чудову крапку у виступі українських борців на перших в історії Європейських іграх наш вільник Василь Шуптар.

І Європейські Ігри – день четвертий

17:40 | 18 июня 2015   Жодного дня без медалей! В останній день Василь Шутпар здобув бронзу! 61 кг Василь Шуптар поступився в першій зустрічі грузинському борцю Бека Ломтадзе.

Український вільник Василь Шуптар боротиметься за «бронзу»

12:56 | 18 июня 2015

Сьогодні останні чотири комплекти нагород І Європейських ігор розігрують представники вільної боротьби у вагових категоріях 61 кг, 70 кг, 86 кг та 125 кг.

Валерій Андрійцев: «На килим виходив лише за перемогою»

20:26 | 17 июня 2015

Після здобуття бронзової нагороди І Європейських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев (97 кг) розповів прес-службі НОК України, яким був шлях до цієї нагороди.

Валерій Андрійцев – бронзовий призер І Європейських ігор!

18:56 | 17 июня 2015

Ще одну медаль у скарбничку української збірної приносить український борець класичного стилю Валерій Андрійцев.

Вільник Валерій Андрійцев боротиметься за «бронзу»

12:11 | 17 июня 2015

Срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев вийшов у «бронзовий» фінал І Європейських ігор.

Юлія Ткач: «Медаль будь-якого ґатунку – це почесно»

20:26 | 16 июня 2015

Наша срібна призерка Європейських ігор з жіночої боротьби Юлія Ткач після свого виступу сказала нам наступне.

Тетяна Лавренчук: «Я була близька до того, щоб схилити перевагу на свій бік»

19:41 | 16 июня 2015

Новоспечена володарка срібної медалі І Європейських ігор з жіночої боротьби Тетяна Лавренчук прокоментувала прес-службі НОК України свій виступ на престижному турнірі та поділилася враженнями від перебування в Баку.

Юлія Ткач бере «срібло» Євроігор-2015

18:41 | 16 июня 2015

Зовсім трохи не вистачило нашій діючій чемпіонці світу з жіночої боротьби Юлії Ткач для здобуття золотої медалі І Європейських ігор.