У Києві відбулася презентація Борцівської прем"єр-ліги – елітного клубу борців, куди щорічно будуть включати кращих представників греко-римської боротьби за підсумками року.
Першими членами прем"єр-ліги стали:
срібний призер чемпіонату світу 2015 в Лас-Вегасі Армен Варданян, бронзовий призер чемпіонату світу 2015 в Лас-Вегасі і срібний призер Європейських Ігор 2015 в Баку Димитрій Тимченко, бронзовий призер чемпіонату світу 2015 в Лас-Вегасі і срібний призер чемпіонату Європи 2016 в Ризі Олександр Чернецький, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 в Ризі Дмитро Цимбалюк срібний призер Європейських Ігор 2015 в Баку, чемпіон світу 2015 в Лас-Вегасі, чемпіон Європи 2016 в Ризі і срібний призер Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Жан Беленюк. Всі п"ять членів Борцівської прем"єр-ліги були нагороджені ексклюзивними срібними перснями.
Нагорода являє собою кільце, виготовлене з чистого срібла. З одного боку нагороди зображений спортсмен-переможець, як символ перемоги та тріумфу. Прообразом цього зображення стала фотографія одного з найтитулованіших українських борців - дворазового Олімпійського чемпіона Олександра Колчинського, яка була зроблена після переможної фінальної сутички Олександра на Олімпіаді в Москві в 1980 році.
На верхній стороні персня зображена боротьба двох спортсменів, коли один з борців намагається отримати чисту перемогу на туше - притиснути суперника лопатками до килима, а той у положенні мосту намагається уникнути прикрої поразки. Ця картина найкраще розкриває філософію греко-римської боротьби. Адже і в безнадійній ситуації спортсмен може вийти з небезпечного становища і здобути перемогу. Ця сутичка демонструє основний принцип боротьби - ніколи не здаватися і борись до кінця!
"Обличчя" нагороди обрамляє назва ліги – "WRESTLER"S PREMIER LEAGUE". З іншого боку зображено герб України та рік нагородження. З внутрішньої сторони виконане гравірування з прізвищем спортсмена, який нагороджується, і порядковим номером кільця.
Під час церемонії нагородження на єкрані були продемонстровані найзахопливіші та найяскравіші кадри з переможних сутичок наших чемпіонів.
"Хочу відзначити, як на задньому фоні на відео було видно, як під час сутичок за нас переживали і нервувалися тренери. Всі наші медалі – це не тільки заслуга спортсменів, але і тренерів, які вкладають всю працю в нас. Ми відчуваємо їх підтримку, тому хочу висловити подяку їм, нашому президенту Олегу Кравченко, всій команді і всім, хто допомагав нам. Впевнений, що ми принесемо дуже багато медалей для нашої країни", - зазначив на нагородження Жан Беленюк.
Наставники збірних України різних вікових груп також були окремо відзначені та нагороджені значками WPL.
"Спасибі організаторам, дякую нашому другу, Олегу Миколайовичу Кравченко. Сподіваюся, у нас ще багато перемог попереду. Спасибі за організацію чудового свята, я, згадуючи кращі моменти минулого року, тут на сцені спітнів більше, ніж на тренуванні", - заявив зі сцени головний тренер збірної України з греко-римської боротьби Артур Петрович Дзигасов.
Також на церемонії нагородження срібними кулонами були нагороджені кращі спортсмени молодіжної команди:
Владислав Вороний, Ярослав Фільчаков, Андрій Гладких, Жора Абовян, Парвіз Насибов, Артем Матяш Владлен Козлюк. Кожен кулон виконаний з чистого срібла, у вигляді взуття для боротьби. Ця взуття - є символом стійкості борця. Його незламності і рішучості на килимі, міцності його стійки і успіху атаки. Саме в борцовках спортсмен робить кроки до перемог. На бічній стороні абревіатура ліги.
Спеціальні значки WPL були вручені кращим кадетам:
Владиславу Кузько, Дмитру Васецкому Дмитру Мірошнику. Представник TM "Parimatch" Вадим Місюра привітав борців із заслуженими нагородами і подякував тренерам за високопрофесійну роботу.
"Греко-римська боротьба - це той вид спорту, який потребує особливої уваги з боку держави та представників соціально-відповідального бізнесу. Мені приємно, що наші борці гідно представляють Україну на міжнародній арені, сприяють позитивному іміджу нашої країни в світі. Я дякую спортсменів і тренерів за працю, бажаю Вам успіхів і лише перемог ".